Kedim İki Gündür Halsiz

Ozgex

1 yaşında van kedim iki gündür sebepsizce çok sakinleşti fakat gün içinde oynattığımda oynadı dün gece babam topalladığını görmüş ama 4 ayağının üstüne basabiliyor tek tek kontrol ettim hiçbir tepki vermedi bugün akşama kadar yattı kucağıma almaya çalıştığımda acı acı miyavladı tuvaletini yapmadı. Karnının üst tarafı göğüs kemiğini ellediğimizde miyavlıyor iştahı iyi elimden yiyor fakat gidip kendisi yemiyor. Yarın veterinere götürecem fakat önemli bir şey diye çok korkuyorum.

3 CEVAP

Anonymus985465

Kesinlikle bir hemogram yaptırın bir de röntgen çektirin

NorthNight

Umarım ciddi bir şey değildir şimdiden çok geçmiş olsun. Bir tanıdığımdan duymuştum kedisi strafor yuttuğunda buna benzer şeyler yaşamışlardı. Yabancı cisim yutma ihtimalini değerlendirin, zaten veterinere gidince mutlaka röntgen bakılır.

Ozgex

balkondan pencerenin duvarına atlarken mi çarptı veya başka bir şey mi oldu bilemiyorum ne yapacağımı bilemedim