Yavru Köpeğim Kakasını Yaparken Kan Oluyor

Yavru köpeğim var 6 aylık sokaktan aldım.Veterinerlere götürdüm aşılarını düzenli yaptırdım.Kontrollerini ve muayenelerine eksiksiz ve düzenli gittim.1 aydan beridir kakasını yaparken kanlı oluyor...Bazen ishalde oluyor.Veterinerlere götürdük hep zavallıcığa kan testi yapıyorlar...Artık köpeğimin acı çekmesine dayanamıyorum...Acil cevap verir misiniz...Katı gıdaya geçiştenmi bilmiyorum ama geçen gün gördüm kakasını yaparken çok zorlanıyor ama çişini rahatça yapıyor lütfen yardım edin

4 CEVAP

SelinTuksal

Veterinerinizi değiştirin. İyi bir veterinere gidin. Yavrularda kanlı ishal hafife alınacak birşey değil.

Teşekkürler sağolun ama 2-3 veteriner değiştirdik...

Mlsshn

3 aylık akbaş bebeğim var aşıları yapılıyor bundan 1 ay önce kav1 hastalığı gençlik hastalığına dönüşmüş olan bir köpeğimi kaybettim akbaşada ondan bulaşmış hastalık kakasında kan oluyor mukus şeklinde kanlı kaka yapıyor ishal oluyor halsizlik tarzı rahatsızlıklar yaşıyordu .Veteriner takibindeydi parazit uygulaması yapılmıştı. Veterinerimiz tekrar parazit uygulamasını yapacağını ve iğne tedavisine başlıcağımızı söyledi öylede yaptık 2 hafta kadar uzun bir tedavi uyguladık bu arada yemesine çok dikkat ettim vitamin ler yogurt et suyu tavuk ciğeri halsiz kalmasını önledim, ve şuanda çok şükür iyi oldu.Bencede bilinçli bir veteriner takinbinde tedavinize devam edin.Geçmiş olsun.

SelinTuksal

vetler test sonuçlarını söylemedimi size bu arada ya?