Hangi Balık Yağını Kullanıyorsunuz?

pablopicasso

Merhaba

Ben biofeline kullanıyorum ve neredeyse bitmek üzere oğlum severek tüketiyor.

Kuşlandığınız, faydası gördüğünüz, önereceğiniz var mıdır?

6 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Biofeline markasını ne kendi kedime ne de sokak çocuklarına yediremedim.
Mutamini ise başta red eden sipalar, şimdi sevebiliyor.
Mutamini uzun süre kullanan bir arkadaşım çok önerirdi.Cok kişi de önerir. Ben uzun süredir kullanmadığım için sonuç belirtemiyecegim henüz

aeri-l

Canvit Barf diye geçen turuncu şişeli bir somon yağı almıştım fakat kedilerim yaş mamanın üzerine bile sıksam yemiyorlardı sokaktaki çocukların kuru mamasına sıkarak bitirdim. Lezzetli, kedilerin hayır diyemeyeceği bir balık yağı önerisi varsa ben de şurada yerimi alayım :)

Gimlihanim

En çok tercih edilen mutamin diye biliyorum. Bize de onu önermişti veterinerimiz. Ama yediremedim malesef 🤦🏻‍♀️

Oqrenerde06

kesinlikle mutamin en iyisi tüy kalitesi ve iştah için sade yemiyorlar ben biraz ödül maması sıkıyorum üzerine.

caitlyn

ben yağ kullanmıyorum ama gerekli mi?