Tecrübeli Ve Bilgili Arkadaşlar Yaş Mama İçin Schesir Dışında İçerik Ve Kalite Olarak Öneriniz Nedir

KravatliKedi

Çok bilgi kirliliği var bu konuda içerik çok önemli benim için et olmayan ürünü bile öneren kişiler var lütfen bu konuda tecrübe edinmiş kişiler cevaplasın

10 CEVAP

Gimlihanim

İçerik olarak gördüğüm en iyi yaş mamalar schesir elbette var ama onun dışında animonda carny, reflex essential, felicia konserveler, gimcat fillet serisi, mera, miamor çorbaları yaş mama değil ama içerikleri güzel alternatif olur belki. Bunlar dışında nd yaş mamaları çok güzel ama kedim yemiyor. Nutri yine güzel içeriğe sahip ama benim kedim yemiyor, bir de içinden kemik çıkıyordu bir ara. Bakarak vermekte fayda var.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Umarım yardımcı olabilmişimdir 😊

teddybal

Gimlihanim'ın saydiklarina ek olarak; Naturea, Natura, Vet's Plus Delicious seri ve Me-O Delite konserveleri de sayılabilir, et oranları iyi.

mrcasper

nutri feline

Ugrbrc

Kesinlikle animonda disinda baska bisey tavsiye etmem iyi gunler :)

komurlolis

nutri feline, özellikle zeytin seven bir kediyse zeytinli sığır etli yaş mamasını çok severek yer

MarsMaya

Bozita'nın yaş mamaları da çok iyi ve çok çeşit var.

Selenay1

Felicianın konserveleri içeriği yarısı et diğer yarısı et suyu. Animonda güzel ben de alıyorum. Onun dışında kedi çorbasına bakabilirsiniz içeriğini hatırlamıyorum tam

Palyaco

Felicia yas mama konserve olanlar et suyu miamor yasmama ve çorbalar tavsiyemdir

KravatliKedi

Cevabınız için çok teşekkürler benim için detaylı bir bilgi oldu. animonda kullanıyorum değişiklik için yazdıklarınıza bakacağım 🤗

Anonymus985465

Animonda carny, nd, natura, nutei feline, miamor kedi çorbası
Suzionline'daki bilgilerden de faydalanabilirsiniz