Kedi Pire .

Hilakyoll

LÜTFEN ACİL CEVAP ALABİLİRMİYİM ;( DIŞARIDAN YAVRUBİR KEDİ KURTARDIM ŞUANDA EVDE BALKONDA ANCAK ORADA KALMASINA GÖNLÜM EL VERMİYOR GEL GÖRKİ PİRELİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM YANİ SIRT KISMINDA NOKTA ŞEKLİNDE SİYAH ŞEYLER GÖRDÜM . BUNLAR PİREMİDİR DOĞRUMUYUM ? + VETERİNE EN ERKEN 1 HAFTA SONRA GÖTÜREBİLİRİM NE YAPMALIYIM ?

1 CEVAP

SelinTuksal

pire olabilir. ama hayvan piresi insana bulaşmaz merak etmeyin. bulaşacak olsa sütlaçla kömürü bulduğum gün kesinlikle bende pirelenirdim. biraz fazla saçıma falan bile sürtmüştüm kedileri çünkü. ayrıce vet e gitmenize gerek yok. pire spreyi alıp sıkın kediye. ama foş diye değil tabiki. internette videoları vardır mutlaka.