Kısır Kedi Mama Önerisi

Patixz

1 yaşında kısır kedim için önerebileceğiniz kaliteli orta bütçeli mama var mı?

13 CEVAP

dilanbulent

Şunu da eklemek istiyorum. Ülkemizde artık ne yazık ki orta bütçeli mama diye bir şey kalmadı. Birkaç yıl önce içeriği kötü diye yüzüne bakmadığımız mamaları alamaz hale geldik...

dilanbulent

Bonacibo.

Patixz

Evet kesinlikle doğru söylüyorsunuz hep kaliteli mamalar almaya çalıştım kedilerime ama fiyatları o kadar yükseldi ki yetişemiyorum artık bir de kısır olunca daha farklı oluyor fiyatlar.

komurlolis

bozita 10 kg alımında orta bütçeli sayılabilir ve bence iyi bir mama

mrcasper

mystic

selcanz

Unique kedi mamasını öneririm. Bu sıralar tüm veteriner kliniklerinde görülen bir mama ve severek yiyorlar

Palyaco

Pronatura bonacibo lavital prochoice orta kaliteli mamalar

Lece

Orta bütçeli mama tavsiye etmem. Kedime refleks veriyorduk. Bir süre sonra idrar kesesinden taş oldu. Ölümden döndü oğlum. Pahalı bir mama ama kesinlikle royal canin öneriyorum. Çok kaliteli.

Yelizbeler

Pronature Kilo Kontrolü İçin Tavuklu ve Pirinçli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi

NorthNight

Orta segment demek her bütçeye göre biraz değiştiği için bir kaç farklı fiyattaki mamayı yazacağım.
Dr sacchi
Prochoice
Obivan
Bozita
Bi tık pahalı denilenilir ama büyük paketleri bazen kampanyalarla avantajlı oluyor Sanabelle’nin onada bakabilirsiniz.

AsumanAtilgan

Tahılsız olmasında yarar var.

Patixz

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için🙏🏻