Kedim 8 Aylık Oldu Kızgınlığa Girmedi Kısırlaştırmak İçin Kızgınlığı Beklemek Zorunda Mıyım?

Veteriner kızgınlığa girdikten sonra yapılır ama isterseniz yaparız demişti bi sağlık sorunu olur mu

4 CEVAP

SelinTuksal

daha kısırlaştırma ameliyatı için küçük bence. kızgınlığa girip sıkıntı da vermiyorsa yaptırmayın.

Daha kızgınlığa girmedi neyle karşılaşacağımı pek bilmiyorum bahçeyede çıkmaya alışık bir kedi olduğu için kızgınlığa girince kaçar diye korkuyorum

Selintuksal teşekkürleeer

SelinTuksal

doğru kızgınlığa girince kaçmak isteyecek ama evde tutmalısınız.