Kedinize Nasıl Hitap Ediyorsunuz

kedinize adıyla mı hitap ediyorsunuz yoksa ona taktığınız takma isimlerle mii

16 CEVAP

Adını biliyor. Adıyla hitap ediyorum.

Becatbe

Bebebebebeeeeee o maymun bebeeeeeee bebebebebebebebebebe o maymun bebe

Adı bebe idi, annesinin tek yavrusu, anne ve bebe. Evlat edindik.
Acana mama sonrası böbrek sorunları yaşadı, 10 günde 7 veteriner gördü, hiçbiri anlamadı mamayı söylediğim halde hiçbiri böyle sorunlara sebep olabileceğini bilmiyordu. Ölmeden 2 gün önce işeme durdu, ona göre tedavi aldı ama olmadı.

Şimdi, bebek boyunda bir mezarda yatıyor bebe.

Oyun oynarken o maymun canavarı bende çanta canavarıydım. Koluma geçirdiğim bez çantaya saldırır asılırdı.

ben o an aklıma ne gelirse onu söylüyorum hepsi de hem takma adlarını hemde isimlerine tepki veriyor

Oqrenerde06

KIZIM , OĞLUŞUM , MİNNOŞUM , GENELDE :)

Palyaco

Oğlum diyorum genelde ismiyle çağırıyorum

Warriorsans

Hem isimleriyle hitap ediyorum hemde kızım, annecim diye seviyorum isimlerini biliyorlar ama kızım vs diye çağırınca da geliyorlar

martuyl

ismiyle çunku ismini biliyor :) ama yakalayıp severken aklıma gelen tum sevimli kelimeleri kullanıyorum :) o da alıştı eşşşek :D

Bebeğim, balım, güzel kızım, böceğim :D

@Becatbe başınız sağ olsun

cat_expert

pisi pisi.

Gimlihanim

@Becatbe Başınız sağolsun çok üzüldüm

Superisi814

Adı ile de , o anda ağzıma gelen sözcüklerle de ..Hepsinin de kendisine hitabım olduğunu biliyor o da o anki keyfine göre cevap veriyor..

caitlyn

oğlum diyorum ama herkes şişko diyo

sevilay28

İrmik, annim, aşkım, ballı lokma tatlım, kızım, kediimmm, bebeğimmm, bebek,mikmik... Bu liste uzar gider :)

Gimlihanim

Annem diye sesleniyorum. Boncuğum diyorum. Bebeğim diyorum. Bir de tabi adı ile sesleniyorum 😂