Yavru Kedi Maması

mypet18

arkadaşlar reflex nasıl bir markadır önerirmisiniz

10 CEVAP

mehmetkaplan

Benim kedim yiyorda bilmiyorum kimse önermiyor pek n&d ve acana iyi ama yavru kediyse bence çene kuvvetini hesaba katarak küçük taneli mama al royal canin öneririm ona da sıkıntı diyorlar ama benimki seçici rc ve refleksi yedirebilmiştim ben numune iste en iyisi

emorra

Kesinlikle royal canine öneriyorum , sonucta kedinizin gıdası ve en doğrusunun en iyileri olduğunu düşünüyorum

zeynepgurgen

Çok haklısınız. Kendini kötü içerik ve klinik hayvan deneyleriyle kanıtmalmış bir marka.

SelinTuksal

Ya gluten var, mısır unu var. Ne kadar et olduğu belli değil içinde, ki by products var. O fiyata çok dha iyi mamalar var. Firmasının yaptığı saçmalıklar var. Asıl siz neye dayanarak kendini kanıtladığını ve içeriğinin iyi olduğunu söylüyorsunuz?

SelinTuksal

hayır iğrenç

zeynemila

ben kesinlikle öneririm gerçekten 1 yıl kadar onu kullandıktan sonra yetişkin mamalarını kullanmaya başladım,kedi kreması olarakda cat lick snack i öneririm

zeynepgurgen

En iyi olarak önerdiğiniz mama dünyanın en rezil, en kalitesiz maması. Bir kedi Royal Canin yiyeceğine Whiskas yesin.

emorra

Kitten olarak içerikleri çok iyi neye göre rezil olduğunu düşünüyorsunuz ? hepsi üst düzey argeler sonucu üretiler mamalar ve kendini kanıtlamış firmalar

SelinTuksal

İnstinct le rc nin aynı petshopta satıldığına inanamıyorum *********da.

Miniminimini

N&D oneririm, benimki de yavru gayet istahla yiyor ve icerigi iyi.