Kedi Kumu

mypet18

Anket

evet kullanabilirsiniz
(6 oy)
hayır bence başka kum kullanın
(2 oy)
asla kullanmayın çok kötüdür
(3 oy)
fena değildir kullanabilirsiniz
(2 oy)
Toplam (13 oy)

arkadaşlar lindo veya van cat kullanmayı önerirmisiniz

3 CEVAP

aalokum

Vancat mirmir bunlar toz acisindan birazdan daha iyi diye bana onerdiler eger butcenize uyarsa everclean multiple bentoniti oneririm ben acikcasi onu kulaniyorum baska marka daha iyisini bulana kadar toz acisindan dusunmuyorum kedimin burun yapisindan dolayi hassas oldugu icin.. ama kuzenim vancat ince taneliyi kulaniyor memnun eger almayi dusunursen de 24 kasimda ************da karacuma gunune ozel indirim olucakmis faydalan bence 10 kg 10 tl ye iniyormus sanirim 10 paket siparis vermisler gecen yil bu seneki indirime kadar yetmis..

Vancat kullanabilirsiniz.sanicat active de kullanabilirsiniz.isterseniz ever clean de iyidir.

yasement

Ikisini de kullandim ben kotu degiller kullanilabilirler ama lindo eskiden daha iyiydi, vancat de temiz kumu dokerken boguluyordum biraz