Karma Aşı Bilgisi

Nina04

Selam arkadaşlar kedim 3 ay 4 günlük fakat karma aşıyı ancak bugün yaptırabildik farklı bir veterinerden bulup fakat bize Bilgi vermediler 2.doz ne zaman uygulanacak diye bileğisin olan varsa şimdiden teşekkür ediyorum

3 CEVAP

A1823

Merhabalar 2. Karma aşı ilk karma aşıdan 21 gün sonra diye biliyorum

selcanz

Aşı sonrasında halsizlik, ateş ve huysuzluk olabiliyor ama anormal bir davranış sezdiyseniz veteriner hekime başvurmanızı öneririm

Nina04

Uyku halinde devamlı tanından kalkınca feryat figan miyavlıyor nefes alışı da bir tık hızlı normalde uykudan hoşlanmıyordu hiç bir sıkıntısı mı var acaba