Reflex Yavru Kedi Maması Kullanan Varmı

latte9

Royal canin kullanıyoruz ama fiyatlardan dolayı şu an yeni mama arayışındayız

9 CEVAP

simbakedi

reflex kullanmanizi onermem. iceriginde tuz var diye hatirliyorum her mamasinda ve bu tuz da mama etindeki dogal tuz degildi sanki. prochoice, obivan selection, mystic, bonacibo gibi markalara bakabilirsiniz. tabi ki bir royal canin degildir bu mamalar ama burada kullanicisi olan markalar bu yazdiklarim. filtre kismindan bakabilirsiniz daha cok fikir sahibi olursunuz.

selcanz

Yavru için olanı denemedim fakat yetişkin kedi mamasını çok severek yiyor kediler. Eminim yavru mamasını da iştahla yerler :)

Seydagulec_

Geçici süre yuva olduğum yavru kedilerde kullanmıştım gayet güzel yemişlerdi

beyzathemoc1

Golosi felicia prochoice bonacibo olabilir onun yerine bi tık bütçe artarsa kesinlikle bozita öneririm royal canin zaten güzel değil reflex de asla fiyatini haketmiyor içerik olarak

Lece

Benim kedim yavru değil. Uzun süre refleks kullandık. Severek yiyordu fakat mamanın çok kaliteli olmadığını oğlumun idrar kesesinde taş olmasıyla anladık. Bütçeniz yetiyorsa mutlaka royal canin veya hills öneririm.

Warriorsans

Bence reflex yerine golosi, bonachibo, prochoice gibi mamalara bakabilirsiniz içerikleri daha iyi. Reflex yetişkin mamasından sokaktakilere veriyordum bir ara seviyorlar ama tercih edeceğim bir marka değil özellikle evdeki kedime

BiciriginAnnesi

Reflex mamayı kesinlikle önermiyorum
Arkadaşların yazmış olduğu mamalardan deneyebilirsiniz
Dışarıda ki kedilere de vermem evde ki kedilerime de içerik olarak hiç iyi bir mama değil

Mia_____

Ben reflex yavru kedi mamasını kullandım . Yorumların aksine ben aşırı kötü bir mama olduğunu düşünmüyorum içeriği çok iyi olmayabilir ama içerisinde taurin vs gerekli şeyler bulunuyor fiyatı da makul , ayrıca kedimi 2 3 ay reflexle besledim tüy dökülmesi yok denecek kadar azdı sağlık sorunu da hiç çıkmadı. Eğer bütçeniz daha iyi bir mamaya yetmiyorsa alın sonra daha kaliteli bir mamaya geçebilirseniz geçin çünkü mamaların fiyatları ortada. Yazılanların aksine golosi bozita gibi mamaların kilosu en az 100 TL ye çıkıyor ben mystic öneririm eğer alabilirseniz almazsanız da bence reflex güzel bir mama hem tanecikleri başarılı hem de ben herhangi bir sorunla hiç karşılaşmadım aksine tüy dökümü de azdı . ama sizin kediniz farklı olabilir tabiki her kedi aynı değil sonuçta ancak ben kullandım dediğim gibi sorunla karşılaşmadım sadece aşırı uzun süre hep kullanılirsa sorun yaratabilir

dilanbulent

Bonacibo alın