Kısır Kedi Yaş Mama Tavsiyesi

Canimyavrum

Arkadaşlar kızımı kısırlaştırdım. Kuru mama olarak hills balıklı kitten ile besledim hep şimdi ise yine hills ton balıklı sterilize mamayı tercih ettim.fakat yaş mama olarak karar veremedim hills yaş mama war ama punch olarak dogranmış oldugu için içime sinmedi bana başka kısır balıklı yaş mama önerisinde bulunurmusunuz😊

4 CEVAP

beyzathemoc1

Yaş mama her gün verilmiyorsa kısır yavru yetişkin farketmiyor bir sağlık sorunu da yoksa simbakedinin önerdiği Yaş mamalara katılıyorum ek olarak bozita da öneririm çok güzeldi vetsplus kesinlikle fiyat performans ürünü

simbakedi

yas mamada kisir, yavru, yetiskin onemli degildir. zaten ana besini kuru mama oldugu icin onemli olan kuru mamasidir. baktiginizda da iceriklerinde farklilik yok denecek kadar az. bu yuzden icerigi guzel, yuksek oranda et iceren yas mamalara bakabilirsiniz. schesir, nd, gimcat, animonda carny, felicia konserveler, miamor aklima gelen guzel yas mamalardan. benim kedimin favorileri schesir ve nd’ydi ama fiyatlari ortada :’)

bir de size tavsiyem ayni aromali mamayi uzun sure kullanmayin. ornegin birkac ay balik kullaniyorsa birkac ay tavuk, sonra kuzu vs yesin. uzun sure ayni tarz protein alinca ona karsi alerji gibi bir hassasiyetleri olusabilir. ayrica uzun sure ayni protein kaynagi da zararli diye biliyorum. bir de mamasi balikliysa yas mamasi balik disinda bir aroma olursa kediniz sıkılmaz ayni zamanda. tabi kediniz asiri secici degilse :’)

Canimyavrum

Çok teşekkür edrim önerileriniz için 🤗

Palyaco

Felicia sığır etli kisirlastirilmis tavsiyemdir konserve olanlar iyi birde kedi çorbası miamor