Soru Değil Fotoğrafın Güzelliğine Bakıınnn :)))

buusracikk

Biraz önce şöyle bir kare yakaladım ve Allah'a bir kez daha şükrettim 🤲🏻 Bugüne kadar bir sürü hastalık atlattılar (ameliyatları dışında) şükürler olsun ki Allah'ım yavrularımı bana bağışladı 🤲🏻 Hayatımda böyle güzel bir sevgiyi tattığım için o kadar mutluyum ki.. Bu hallerini görünce mutlu oldum sizlerle de paylaşmak istedim 🥰 Hepinize iyi geceler ❤

14 CEVAP

Warriorsans

Maşallah hiç zor zamanlar yaşamasınlar hep huzurlu mutlu olsunlar 🤍

byhs

Çok tatlılar:))

caitlyn

böyle pozitif şeyleri görmek çok güzel 💗💗

martuyl

cok bitirim gozukuyorlar :D

Maşallah çok güzeller :)

komurlolis

tüyleri kadar ömürleri olsun❤️

komurlolis

tüyleri kadar ömürleri olsun❤️

sevilay28

Tiplere bak ya yerim yerimmmmmmmm

Scottishthor

Maşallah çok güzeller🥰

AsumanAtilgan

MaşAllah 😻

buusracikk

Ufak da olsa bir tebessüm oluştuysa ne mutlu bana 😍

buusracikk

Çok teşekkür ederiz 🥰😍

buusracikk

Hepinize teşekkürler 🥰🥰