Kedi İçin Dondurma Alternatifi Var Mııı

caitlyn

bizim çocuk dondurma çok seviyor tabi vermiyoruzz asla ama biz yerken yemeye çalışıyor hep bakıp bağırıyor, köpekler için özel dondurma olduğunu biliyorum ama kediler için yok sanırım arayıp bulamadım.
bu sıvımsı, kremamsı ödül çubuklarını dondurma gibi biraz soğutsam dolapta sizce olur mu? ya da dondurma gibi yiyeceği ne var biliyo musunuzz
biz dondurma yerken sanki günlerdir
yemek vermiyoruz gibi davranıyo 😭

16 CEVAP

Palyaco

Kedilere soğuk birsey vermeyin ben pek tavsiye etmiyorum

simbakedi

gecen yaz kedi dondurmasi tarifleri atilmisti sanki, filtrelerden bakin isterseniz. ben wanpynin sivi odulledinden alip dolaba koyuyordum, onlari veriyordum cikarip cikarip. cok fazla vermeyin, odul mamasi hem zararlidir hem de soguk oldugu icin bogazi vs sisebilir :)

Oqrenerde06

Soğuk birşey sakıncalı boğazları tahriş olup hasta olabilir :)

BiciriginAnnesi

Benim ufaklık kaşık sesine koşan pis boğaz bir bıcırık 😊

2 tatlı kaşığından fazla yedi
Boğazı şişti ,
Grip oldu ,burnu aktı,mide sorunları yaşadı aynı insanlar gibi soğuk birşey yiyince nasıl bogazimiz şişer ve ya grip olunca nasıl burun akıntısı olur öksürme olur
Hepsini yaşadık
Veterinerimiz çok kızdı bir daha dondurma ,soğuk yiyecekler kesinlikle vermememizi tembih etti
Onun yerine ılık yoğurt verin 😊

Warriorsans

Sıvı ödülleri dolaba koyup verebilirsiniz bir sorun olmaz hatta çok sıcak günlerde yaş mamayı da dolaba koyup vermek ferahlatır. Suyuna buz koymak da iyi oluyor tabi bunları sık sık yapmak iyi olmaz ara ara ferahlasın diye

BiciriginAnnesi

Dondurma vermeyin
2 hafta önce veterinerden çıkamadık gerisini siz anlayın

selcanz

Soğuk yaş mama, ödül maması vs önermiyor doktorlar :( Oburluklarından vicdan azabı çektiriyorlar bir de 😂🤣

beyzathemoc1

Veteriner tavsiyesiyle ben sularına buz küpü atıyorum ve sıvı ödül mamalarını buzlukta dondurup veriyorum çok seviyorlar

Bağışıklığı düşükse vermeyin ama bir sorunu yoksa verebilirsiniz yorumlara aldırış etmeyin

beyzathemoc1

Tabiki bu dediğim sıcak yaz günleri için geçerli ve dondurucudan çıkardıktan sonra bi 5 dk falan dışarıda beklesin direkt vermeyin

Warriorsans

Sıvı ödülleri dolaba koyup verebilirsiniz bir sorun olmaz hatta çok sıcak günlerde yaş mamayı da dolaba koyup vermek ferahlatır. Suyuna buz koymak da iyi oluyor tabi bunları sık sık yapmak iyi olmaz ara ara ferahlasın diye

Warriorsans

Sıvı ödülleri dolaba koyup verebilirsiniz bir sorun olmaz hatta çok sıcak günlerde yaş mamayı da dolaba koyup vermek ferahlatır. Suyuna buz koymak da iyi oluyor tabi bunları sık sık yapmak iyi olmaz ara ara ferahlasın diye

caitlyn

cevaplar için teşekkür ederim, dediğim gibi aslaa normal dondurma vermiyoruzzz. soğuk olarak da çok soğuk değil de hani serinletmesi için arada böyle şeyler yalaması iyi olur gibime geliyor. bizim kedi biz soğuk su içerken bile sürekli içmeye çalışıyor soğul şeyler istiyor, çok soğuk ve sık vermiyorum hiçbir şeyi ama arada hafif serin şeyler vermektrn zarar gelmez diye düşünüyorum, havalar da çok sıcak

caitlyn

dikkat edersez hafif serin yazdım soğuk değill

caitlyn

dikkat edersez hafif serin yazdım soğuk değill

caitlyn

dikkat edersez hafif serin yazdım soğuk değill