Kedi Maması Önerisi

MarsMaya

Merhaba bu konudan çok soru var biliyorum ama makul fiyatlarda kedi maması önerisine ihtiyacım var. Kilosu max 100-150 olan türden. Lütfen Acana,Hills vs yazmayın gerçekten fiyatları uçuk. Daha önce Proplan ve Britt Sensitive kullandık şu an Hills'in veteriner diyet serisinden kullanıyoruz bu mama bitince eski mamasına dönecek. Diğer bahsettiklerimden çok çabuk sıkılıp yememeye başlıyor bu yüzden dönüşümlü yedirmek için ikinci bir mama önerisine ihtiyacım var.

4 CEVAP

Anonymus985465

Kuru mama kimseye önermek istemiyorum.
Bol suda haşlanmış tavuk suyuyla birlikte. Haftada bir balık, ciğer, haşlanmış yumurta sarısı, çok az kefir/ev yoğurdu, lor peyniri.
Kaliteli yaş mama da verebilirsiniz. Miamor kedi çorbası, schesir, animonda carny, nd, natura, nutri feline'nin mamalarına bakabilirsiniz.
Bu şekilde hem evladınızın sağlığını korur, hem de ilerde veterinerlere servet harcamak zorunda kalmazsınız. Herşeyden önce de üzüntü, endişe, acı çekmezsiniz.
Suzionline'daki bilgilerden de faydalanabilirsiniz

Anonymus985465

Kuru mama kimseye önermek istemiyorum.
Bol suda haşlanmış tavuk suyuyla birlikte. Haftada bir balık, ciğer, haşlanmış yumurta sarısı, çok az kefir/ev yoğurdu, lor peyniri.
Kaliteli yaş mama da verebilirsiniz. Miamor kedi çorbası, schesir, animonda carny, nd, natura, nutri feline'nin mamalarına bakabilirsiniz.
Bu şekilde hem evladınızın sağlığını korur, hem de ilerde veterinerlere servet harcamak zorunda kalmazsınız. Herşeyden önce de üzüntü, endişe, acı çekmezsiniz.
Suzionline'daki bilgilerden de faydalanabilirsiniz

Anonymus985465

11 kısır kedime maalesef kuru mama da veriyorum.
Kısır ve doğada da çok aktif olduklarından bir gün Sanabelle Urinary diğer gün Sanabelle Outdoor/Sensitive ve Orijen Six Fish yediriyorum.

Anonymus985465

11 kısır kedime maalesef kuru mama da veriyorum.
Kısır ve doğada da çok aktif olduklarından bir gün Sanabelle Urinary diğer gün Sanabelle Outdoor/Sensitive ve Orijen Six Fish yediriyorum.