Kedim Pencereden Düştüm

mehmetkaplan

1-2 saat önce markete temizlik malzemesi almaya gittim, eve geldiğimde kedimin evde olmadığını fark ettim temizlik yapıyordum pencere de açıktı tamamen unutmuşum düşebileceğini yada atlayacağını, indim etrafa bakındım ama bulamadım kedimi, bir kaç kişiye sordum kediler bağrışıyordu dedi biri, korktum çok etrafa bakındım en sonunda alt kattaki balkonun altına saklanmış tıslıyordu bana zorla içeri götürdüm şoktaydı sanki eve getirdiğimde bana da tısladı afedersin iki ayak üstünde saldırıcaktı resmen kapattım odaya sakinleşsin dedim hiç bir şey yemedi yatırdım yatağına duruyor şuan ve fark ettim ki kedilerde 4 tane sivri diş olur ya alttaki 2 sinden biri kırılmıştı kavga mı etti yoksa düşmenin etkisiyle mi oldu bilmiyorum ama o diş geri gelir mi sizce? başına gelen var mı lütfen bir şey deyn. veterinere yazdım süt dişiyse gelir dedi 3-4 aylık kedim daha dişleri küçük bilginiz var mı bu konuda.

26 CEVAP

miasugok

Mehmet bey nedir bu venüsün başına gelenler ya, allah beterinden saklasın tabi de, önce ayağını kesmesi şimdi düşmesi. Biraz yaramaz belli:) Allah beterinden saklasın :( inşallah önemli bir şeyi yoktur ama yarın veterinere götürürdüm ben olsaydım

mehmetkaplan

ya sormayın bu ilk düşüşü de değil öncesinde balkon altında buldum pusmuş ağlıyordu sadece bu seferkinde banada saldırdı sanırım kedi yada köpekle bir sürtüşmesi oldu yoksa böyle olmazdı şimdi çok şımarık ya evde ahşap parkenin üstünde bir koşuyor duramayıp masa ayağına çarpıyor kapıya vuruyor yarın götürücem vet e

Tsubasa9

Kaçıncı kattan düştü ? Eğer yüksekse ilk 24 saat kritik. Dışardan bir şeyi yokmuş gibi görünebilir ama iç kanama geçirebilir. Keşke vete götürseydiniz.

aalokum

Mutlaka cani yanmistiir psikolejik yonden etkilenmistir oyuzden hircindir farkli bi durum bi akrabamizin basina gelmistii suanda normal bi kac gun gecsin duzelir insallah

mehmetkaplan

Yanmış zaten kaldırayım yerine yatırayım diyorum mrrlıyor umarım hemen düzelir

TarcinBey

Kedinin durumu ne? Benimki de camdan atladigindan 5 yeri kirilmisti 7 kere ameliyat oldu. Çok zor zamanlar geçirmiştik. Merak ettim son durumunu. Veterinerlere de pek guvenmeyin derim. Nöbetçi bi veterinere goturmustum saat 5 olduğu için hicbir şeyi yok demişti ki kendi veterinerrine gittiğinde ortaya cikti her şey.

TarcinBey

Fotoğrafla falan olacak bir şey değil bence

mehmetkaplan

Bir sıkıntısı yok fiziksel anlamda bugün götüreceğim eve gittiğimde psikolojik olarak iyi değil sadece

Kdrygt2

Benim kedimde camdan düşmüş ve dişi kırılmıştı bir ay sonra dişi yeniden uzadı bir ay kuru mama yerken biraz zorlandı bu arada 1.5 yaşındaydı

mehmetkaplan

cidden mi ? hangi dişi kırıldı acaba? benim kedimin ön alttaki iki sivri dişinden biri kırıldı yada çıktı artık bilmiyorum 3-5 aylık

zeynemila

@eltarcin kedisini bir sure saldi su anda cok iyi ama saldiginda o nereye o oraya gozunuz ustunde olsun