Tekir Kedim İçin Unique Yerine Daha Kaliteli Mama Arayışı

Keremxyz

Aktif olarak kullandığım UNİQUE mama yerine daha kaliteli yavru kedi maması arıyorum kedim kuru mamayı fazla tercih etmiyor bende bunun markası ile alakası olduğunu düşünüyorum önceki sahibi market maması ben ilk sahiplendiğimde Trendline şimdide UNİQUE veriyorum mamanın kalitesi arttıkça daha fazla tercih ediyor kuru mamayı şimdide için tavuk ve ya et olan hayvansal protein vb olmayan az tahıllı bir mama arıyorum fiyat olarak kilosu 180 in altında olursa iyi olur.

4 CEVAP

Anonymus985465

Kuru mama hayvan sağlığına zararlı.
Yavru kediye kuru mama verilmez.
Bol suda haşlanmış tavuk göğsü suyuyla. Haftada bir balık, ciğer, haşlanmış yumurta sarısı, az kefir, ev yoğurdu, lor peyniri.
Kaliteli yaş yavru kedi maması da verebilirsiniz. Miamor kedi çorbası, schesir, nd, natura, nutri feline'nin yavru mamalarına bakabilirsiniz.
Bu şekilde hem evladınızın sağlığını korur, hem de ilerde veterinerlere servet harcamak zorunda kalmazsınız. Herşeyden önce de üzüntü, endişe, acı çekmezsiniz.
Suzionline'daki bilgilerden de faydalanabilirsiniz

Anonymus985465

11 kedim olduğundan kuru mama da vermek zorundayım. Kısır ve hem içerde hem doğada aktif olan kedilerime bir gün Sanabelle Urinary diğer gün Sanabelle Outdoor/Sensitive ve Orijen Six Fish veriyorum.

septikbaykus

Virbac

ve bir çok kişinin çöp dediği royal . Evet yetişkin için önermem ben de ama royal yavru kedi mamaları iyi oluyor

septikbaykus

Virbac

ve bir çok kişinin çöp dediği royal . Evet yetişkin için önermem ben de ama royal yavru kedi mamaları iyi oluyor