Petlebiye Teşekkürler....

Oqrenerde06

2 GÜN ÖNCE ARAYIP TANITIM ÜRÜNÜ GÖNDERİLECEĞİNİ SÖYLEDİLER BU DUYARLI YAKLAŞIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKUR EDİYORUM...🐾🐾😍😍
Sizi de arayan oldumu petlebiden. 🐾🐾❤❤

17 CEVAP

gokhansultan

Evet beni de aradılar vets plus kısır kedi malt macunu için :)

eessmmaa

Yaa ne güzel beni de arasalar keşke 😔

Oqrenerde06

@gohkansultan evett :) kullanınca tecrübelerimi paylaşacağım bende keyiflee

BiciriginAnnesi

Evet beni de aradılar vets plus kısır kedi macunu için
Kullanınca konu açıp yorumlarımı yazacağım
Şimdiden Petlebiye teşekkür ediyorum ❤️🐾

Siyamask

Evet malt için aradılar. Merakla bekliyoruz bakalım 🍀

buusracikk

Merhaba, evet beni de aradılar malt macun göndereceklermiş 😊

Scottishthor

Merhabalar evet beni de aradılar malt için🥰Merakla bekliyoruz🌺

Gimlihanim

Kısır kedi maltı mı çıkmış vets plus ın??
Kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşır diye umuyorum, mutlaka bekliyorum 😊

selcanz

Yaaa çok güzel tebrik ederim. Deneyimlerinizi bekliyorum mutlaka 🥰🐾

Warriorsans

Beni de dün aradılar çok sevindim vets plus kitten maltını daha önce 30 ml denemiştik zaten memnunduk. Kızılcık ilavesi falan da varmış güzel duruyor

Oqrenerde06

@BİRİCİGİNANNESİ
kESİNLİKLE ÖYLE DENEYİMLERİMİZİ PAYLAŞALIM :)
Yaptıkları bu jest karşısında umarım bebeklerimize iyi gelir.❤🐾

Oqrenerde06

@selcanz
Çok teşekkurler değerli yorumunuz için diğer kedi sahiplerini aydınlatmak için iyi ya da kötü deneyimlerimizi keyifle paylaşırız ❤❤🤗🤗🐾🐾

Oqrenerde06

@warriorsans
Kesinlikle özellikle idrar kesesinde asit oluşturarak taş oluşumunu engelliyor kızılcık aslında günlük evde kaynatıp sularına 1 2 damla ilave etsek kısır kedilerimize olumlu olacağını düşünüyorummmm🤗🤗🤗😍😍🐈🐈

dilanbulent

Beni de aradılar çok teşekkür ederim hepsine

Oqrenerde06

@dilanbulent evett sizin ki gelmiş bile hemen lezzetle yesin sizin ogluş