Kısırlaştırılmış Kedi Maması Önerisi

denizz01

kedimi 1 ay önce kısırlaştırdım normalde zaten proline yetişkin kedi maması kullanıyorduk onun kısırlaştırılmış olanınını kullanan var mı önerir misiniz veya başka ne önerirsiniz acaba

5 CEVAP

ZeytoMeyto

Hills markasının kısırlaştırılmış balıklı mamasını tavsiye edebilirim

selcanz

Şu an neredeyse tüm veterinerlerde Unique mama görüyorum, sorduğumda da yerli bir marka olduğunu ve gayet güzel olduğunu söyledi hekimler. Yeme garantiliymiş zaten

septikbaykus

Virbac diyorum. 6 aydır da kullanıyorum. En klas markadır

Warriorsans

Bütçenizi bilmiyorum ama proline hiç iyi bir mama değil. Bonachibo olabilir en düşük segment olarak t e m i z mama sitesinde satılıyor. Onun dışında golosi den memnun kaldım yine uygun fiyatlı birde ma r k a mama uygulamasında obivan selection serisi güzel.

caitlyn

brit'in kısır, kilo kontrol olanıyla çok sıkıntı yaşadım başta değiştirecektim ama sonradan çok sevdim, buna geçtiğimden beri kedimin tüm kaşıntısı, yaraları geçti ve tüyleri parlıyor resmen o yüzden bunu önericem