Hills Mi Proplanmi

zynpgngrn

Anket

Hills
(11 oy)
Pro plam
(7 oy)
Toplam (18 oy)

Hangi yavru kedi mamasi daha iyi

6 CEVAP

SelinTuksal

Sorduğunuz soru benim için şununla aynı, yavru kedimi yırtıcı hayvanlara yrm mi ediyim, yoksa işkencecilerin eline mi veriyim. İkisi de değil. ND alın o fiyata.

akitalove

Ikiside degil profine alin daha iyi en azndan iki mamadanda

zeynepgurgen

Şıklarda 'hiçbiri' olmadığı için oy veremeyeceğim.

Bozita kullanilabilir.icerige bakin tahil coksa et azsa tercih edilmeyen mama grubunda oluyor.kediler etcil oldugu icin yuksek protein iceren icinde taze et bulunan mamalar tercih edilmeye calisiliyor.mesela taze kemiksiz kuzu eti diyor ya bu mama kaliteli oluyor.

yasement

Ikisi de iyi bence. Bozita da iyi geyik etli yas mamasini cok uzun bir sure kullandik.

pinarcaya

Bu mamalari bu kadar kotu yapan ne? Bozita hakkında ne düşünüyorsunuz?