Kedi Otobüs Yolculuğu

blue_hoddle

merhaba biz tekirdağda yaşıyoruz istanbuldan bir kedi sahipleneceğiz otobüs yolculuğu nasıl geçer ? yaklaşık 1.3 saat sürüyor bilet isterlermi, boxu kucağımda taşısam bilete gerek var mı, yolda idrarını yapar mı ?

10 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Kedinizin sağlığı için boza koyun ve sizinle yolculuk yapabilmesine izin veren firma bulun .Hele bu sıcak havalarda bagajda yolculuk riskine atmayın.
Zaten stresli olucak, stres de vücut ısısını kedilerde artırır.
Box hava akışını sağlar.Dili dışarıda kesik kesik nefesler alicak.Bu vücut ısısını dengelemek için.
Stresten tuvaletini tutamayadabilir, bu biraz o anda belli olacak bir şey.
Bircok yolculuk ardından bir kere kedim ile yaşadık.
İyi yolculuklar olsun

blue_hoddle

gncl

Casperbeyy

Şehirler arası büyük otobüslerle mi seyahat edeceksiniz,yoksa daha küçük olanlarla mı ?ben ordudan Samsun'a götürmüştüm 2.5 saat küçük otobüslerle ,boxun içinde bir şey dememişlerdi.internetten numaralarını bulup soradabilirsiniz

caitlyn

bunun için firmayı arayıp sormak en iyisi, ben teyit etmek için bi de wp üzerinden detaylıca sorup ss almıştım. kutuda kucağımda götürdüm hatta boş yer olduğu için istersem rahat olsun diye oraya geçebileceğimi söylediler. çiş için de önlem amaçlı köpekler için falan eğitim pedi mi deniyor unuttum pedler var böyle büyük bebek bezi gibi, onlardan kutusunun içine serip yanıma da yedek aldım yaparsa değiştiriyim diye. benim yolculuk 8 saat sürmüştü tabi 1.30 saatte rahat gidersiniz

Anonymus683514

Boxa koyun çok net. Kamil koc, pamukkale gibi buyuk firmalar bileti istiyor. Ucuz oluyor bu hayvan bileti.

sevilay28

Mutlaka firmayı arayın ve öğrenin ama yasal hakkımız olarak boxun içinde kucakta götürme hakkımız var

oykuyildiz

Ben Pamukkale ile 4-5 saat gittim . Box kucağımdaydı sonra koltuklar boşalınca ikili yere geçtik oğlumla . Ceketimi yanına koyunca kokumla rahatladı sanırım daha sakinledi . Ve tuvaletini eve gidip rahat hissedince kendini kum kabına yaptı .

bagajlsr havaya alıyomus oraya koydurabilrsiniz 1 kere öyle yapmıştım hiç sorun olmadı

caitlyn

doğru mu anladım bagajla ilgili olan kısmı.. doğru anladıysam asla bagaja koydurmayın

Palyaco

Boxsun içinde 3 saat seyahat edebilir otobüs firmaları para almıyor genede arayıp sorun