Kedim Scotthist Fold Cinsi

Kermit

Kedım 5 aylık ve ona kuru mama dışında ne verebılırız

4 CEVAP

deniz_berkan

konserve mamayı haftada 2-3 kez verib derim ve yavru kedi maması olmasına dikkat edin.. diş gelişimi için önemli detaylar bunlar

yasement

Yaş mama, yoğurt, ev yapımı kedi maması tariflerine bakabilirsiniz, cok tuzlu olmayan peynir veya cekirdeksiz zeytin olabilir.

zeynepgurgen

Yaşma mama alabilir ya da kendiniz yapabilirsiniz. Onun dışında kedi ödülleri mevcut.

Baska soruda arkadaslar gimcat odul mamasi dediler gimcat guzel.biz beaphar kullaniyoruz memnunuz.yas mama olarak schesir,animonda.arada degisiklik brit care olabilir bence,konserve olan.