Yarin İlk Yanlizligi Olucak :(

aalokum

Okadar cok telase ediyorum ki simdiden naparim nasil mutlu ederim diye dusunuyorum .. simdi birtane singirdakli topunu cop posetinin icine koyup sikica baglayip az bi kuyruk birakarak poseti kestim .. kuyruklu fare gibi onune ativerdim deli gibi oynuyor cok mutlu oldu .. butun evin icine kaybettigi toplarini buldum sabah hepsini aticam koridora insaallah mutsuz olmaz gun icerisinde okadar cook opuyoruz seviyoruz ki yariin kucucuk direttigi ayaklarini dusunup opulesim geldi demez ;/

6 CEVAP

miasugok

Korkmayın hiç biri gelse de patimi öpse diyeceğini zannetmiyorum:) muhtemelen siz patisini öperken hadi yine iyisin bu seferlik izin verdim falan diyordur içinden:)

Evet çok sıkılır ama bir şey olmaz merak etmeyin. Hele ki bir güncükten hiç bir şey olmaz bence:)

SelinTuksal

miasugok
Gizem hanım çok güldüm yaa :DD bide büyük ihtimalle gerçekten öyle :DDDD

ursaminor

Ben bile strese girdim burada akşam olsa da eve gitsem Fıstık ne yapıyor filan diye tetiklediniz paniğimi :D
Ben diyorum ama kamera sistemi kursak ne şahane olur aslında çok merak ediyorum ne yapıyorlar bütün gün evde serseri böcükler :)

zeynepgurgen

Yalnızlık derken tam olarak nedir durum?

aalokum

Sehir disindayiz biz suanda evde yalniz sabah 7 de ciktik ilk kez yalniz kaliyor

miasugok

Selin bitanesin ❤️❤️❤️❤️