Kabızlık Mama Önerileri

RioLeo

Kedim bir süredir kabız ve iştahsız şu an ProPlan kullanıyoruz. Mamadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Kabızlık problemine iyi gelecek mamaları yazarsanız sevinirim.

7 CEVAP

Palyaco

Proplan kabızlık yapan mamadir içeriğinde bolca gluten vardır bugday gluteni mısır gluteni kedinizin hayatından gluteni cikararalim hersey duzelir kedinizin

NorthNight

Brit care e bakabilirsiniz çoğu kedide ishal yapıyor diyorlar ama sizin kedinizde normalleştirebilir.
Veya hassas sindirim mamalarına bakabilirsiniz. Sanabellede vs vardı.

NorthNight

Brit care e bakabilirsiniz çoğu kedide ishal yapıyor diyorlar ama sizin kedinizde normalleştirebilir.
Veya hassas sindirim mamalarına bakabilirsiniz. Sanabellede vs vardı.

komurlolis

düşük tahıllı ya da tahılsız mamalara bakabilirsiniz

Mia_____

Mystic düşük tahıllı mamadan alın dışkıyi zaten yumuşatıyor içeriği de iyi

Miniss

Proplan benim kedimde de kabizlik yapıyor sonrasinda britcare denedim o da ishal yapti. Bozita mamaya gecince duzeldi

Warriorsans

Mamasını değiştirmelisiniz, bozita, sanabelle gibi markalar güzeldir deneyebilirsiniz ama şimdilik kendine gelmesi için dışkının malt miktarını arttırılabilir ve zeytinyağı verebilirsiniz