Yeme Problemi

ofk517

1 bucuk yasinda bir sibirya kurdum var yasina gore cok ufak kaldi nedendir bilmiyorum mama aldim yemiyor ekmek veriyorum gezdiriyor gezdiriyor en son acikinca biraz yiyor napmam lazim ufak kaldi gibime geliyor tesekkur ederim

4 CEVAP

ofk517

bu yastan sonra buyurmu acaba

Mariana

Bizimde vardı biz kemik kaynatıp suyunu ekmekle karıştırıp veriyorduk. Gayet sağlıklı ve güzel büyümüştü :)

SelinTuksal

naturalis adrayms da bunun için bişeyler bulabilirsiniz. ayrıca büyümemesi, çok iyi beslenmediği anlamına da geliyor olabilir. tavsiyem barf uygulamanız. ayrıca naturalis adramys da köpeğiniz için bişeyler bulabilirsiniz. (eklem kas ve kemikleri güçlendirmek için vs.)

Mariana

Ben kendi köpeğim için demiştim büyüdü diye :) ama uzman birinden tavsiye almanızda önemli belki bilmediğiniz başka birşey çıkar alllah korusn.