Kedi İçin En İyi Vitamin

senaau

Daha önce de burada soru açmıştım. 1 haftalıkken annesiz kalan biberonla büyüttüğüm bir kedim var.Eski bir komşum bakıyor kedi şuan 1 yaşını geçti normalde de iştahsız bir kedi ama dönem donem ağzına bir lokma bile sürmediği sürekli uyuduğu suyunu bile siringayla icirdikleri dönemler oluyor. Bundan 1-1.5 ay kadar önce yine 3-4 gün hicbirsey yemediği için veterinere götürdüm tahlil vs de yapıldı ama bir sorun yok. Vitamin takviyesi felan biraz düzeldi. Şimdi yine aynıymış. Bu kedi 3-4 aylıkten beri 1-1.5 ayda bir böyle oluyor. zaten çok gelişmedi kardeşi kocaman o hala küçük gözüküyor Çok iyi bir takviye istiyorum. İştahsız bir kedi olduğu için macun/şurup tarzı birşey olursa iyi olur hap yutturma imkanı yok. İştah açacak enerjisini yerine getircek vs birşey :(

3 CEVAP

Siyamask

Gimcat macunlarına bakabilirsiniz ben aşırı aşırrıı memnunum tabii kullandığım kitten henüz 🍀

pablopicasso

Somon yağı takviyesi önerebilirim.

Mirabonibon

Gimcat multivitamin alabilirsiniz ben kitten olanı kullanıyorum memnunum