Kedi Maması

Warriorsans

Mama fiyatları malum elimden gelenin en iyisiyle hem sokaktaki dostlarımıza hem evdeki kedilerime bakmaya çalışıyorum ama mamaları bitmek üzere 2 ilgilendiğim hasta kedi daha varken mama alacak gücüm hiç kalmadı belki destek olmak isteyen olur mama kumbarası açtım linkini ekliyorum şimdiden teşekkür ederim buradaki güzel yürekli herkese 🤍
https://www.ormanamama.com/patililer

4 CEVAP

Warriorsans

Çok fazla sokak canı var yetişemiyorum ve içim sızlıyor hiç destek gelmedi en azından 1 kg mama yada konserve mamayla da destek olabilirsiniz kedi yada köpek maması fark etmez çok ihtiyacımız var dün mama ve evde hazırladığım her şey bitti bu gün 1 paket mama aldım zorla. Çok kısa sürede bitiyor mamaları.. okulum tatil olmak üzere biter bitmez işe başlayacağım inşallah o sayede onlara daha iyi bakabilirim 😔

Warriorsans

1 kg mama bile destek sağlanabiliyor 🙏

Warriorsans

Güncel

Warriorsans

Çaresizce güncel yazmaya devam edeyim 🥲