Kedim Isırmaya Çalışıyor

1manf5

örneğin az önce kucağımdaydı ben onu okşadım, hafiften mırlıyordu sonra ısıracak nerem var diye bakındı ve ısırmaya çalıştı tabi ben kolumu çektim, hala kucağımdaydı ama bir kaç kere daha yaptı bunu sonra da indi.

ve bazen beni uyandırmak istediğinde, ben de gözümü araladığımda ısırmak için yine vücudumda herhangi bir yere yöneliyor. sevdiği insanları kardeşleriyle oynarken onları ısırdığı gibi ısırırlar diye duydum ama doğruluğundan emin değilim. bu arada benim kedim vahşi değildir. ben onu 7 aylıkken sahiplendim, o zamana kadar ne yaşadı kaldığı eski geçici yerde bilmiyorum ama zaten ilk geldiğinde vs bunları yapmıyordu. (+çünkü artık saçımı da ısırıyor ben uyurken) bir de diyorum ki acaba ben bir süredir yaş mama, ödül maması vs vermiyorum ondan dolayı atar yapıyor olabilir mi?

bunu yaklaşık son 1 aydır yapıyor, yaşayan var mı? sebebi nedir? ne olabilir? ne yapmalıyım?

5 CEVAP

Selenay1

Bunu herkes yaşamıştır herhalde 2 kedim var birlikte oyun oynarlar sürekli ama bir tanesi sabahları mutlaka beni ısırır uyanmam için. Yani bu kötü bir şey değil canı sıkılmıştır, sizi özlemiştir kalkmanızı istiyordur, onunla oyun oynamanızı istiyordur vb. Oyun oynarken zaten hafif ısırmaları sevgi göstergesi diye biliyorum

Selenay1

Bunu herkes yaşamıştır herhalde 2 kedim var birlikte oyun oynarlar sürekli ama bir tanesi sabahları mutlaka beni ısırır uyanmam için. Yani bu kötü bir şey değil canı sıkılmıştır, sizi özlemiştir kalkmanızı istiyordur, onunla oyun oynamanızı istiyordur vb. Oyun oynarken zaten hafif ısırmaları sevgi göstergesi diye biliyorum

Selenay1

Bunu herkes yaşamıştır herhalde 2 kedim var birlikte oyun oynarlar sürekli ama bir tanesi sabahları mutlaka beni ısırır uyanmam için. Yani bu kötü bir şey değil canı sıkılmıştır, sizi özlemiştir kalkmanızı istiyordur, onunla oyun oynamanızı istiyordur vb. Oyun oynarken zaten hafif ısırmaları sevgi göstergesi diye biliyorum

Selenay1

Bunu herkes yaşamıştır herhalde 2 kedim var birlikte oyun oynarlar sürekli ama bir tanesi sabahları mutlaka beni ısırır uyanmam için. Yani bu kötü bir şey değil canı sıkılmıştır, sizi özlemiştir kalkmanızı istiyordur, onunla oyun oynamanızı istiyordur vb. Oyun oynarken zaten hafif ısırmaları sevgi göstergesi diye biliyorum

1manf5

teşekkür ederim :)