Ne Yapmam Gerek?

TarcinBey

Arkadaşlar sabahlari erkenden kalkip işe gidiyorum kesimde ben uyaninca benle birlikte uyaniyor ve pesimde miril miril dolaniyor traktör gibi onu kucagima alip uyutmam için. Birkaç dakika alip oksuyorum uyutuyorum ben kalkinca tekrar kalkiyor. İstiyor ki o uyanana kadar onu oksayayim kucagidma kalsin. Ama maalesef mümkün değil. Boyle olunca da üzülüyorum aklim onda kaliyor. Ne yapabilirim.

4 CEVAP

TarcinBey

Benden 1-2 saat sonra annem gelip ilgileniyor yalniz birakmiyor ama biz buruk ayriliyoruz :/

zeynemila

Bir kac gun yalniz kalsin ozaman alisabilir

zeynemila

Bir kac gun yalniz kalsin ozaman alisabiliryada tam tersi tepebilir cok kesin degil

TarcinBey

Birkaç gün yalniz kaldigi zamanlar da oldu ve ters tepiyor :)