Kedim Kel Olabilir

1manf5

  1. çikolata çok yalanıyor. özellikle ön patisinin içini yalayıp kulak arkası-göz çevresi dolaylarını temizliyor(şu klasik kafa temizleme hareketi). neden olabilir? yaşayan var mı? öneri alabilir miyim? 2. *şimdiden hafif kelleşme var hangi ürünleri kullanabilirim?

5 CEVAP

Selenay1

Hafif kelleşme dediğiniz kulaktan göze kadar olan kısımsa eğer orası her kedide öyle

Gimlihanim

😅😅 Ben de ilk gördüğümde bir problem var sanmıştım. Kulak ve göz arası her kedide biraz daha az tüylü oluyor 🤷🏻‍♀️

1manf5

öyleyse sevindim, teşekkür ederim :)

1manf5

teşekkür ederim, gerçekten korkuyordum minik kızım kel olacak diye :))

Bonares

Gncl