4 Aylık Kedi İçin N&D Markasının Balıklı Olanı Mi Tavuklu Olan Mı ?

KravatliKedi

Kuru mama için yavru kediye bazı insanlar balık vermeyin tavuk olmalı diyor sizin düşünceniz nedir

7 CEVAP

teddybal

Ocean serisinin Tavuklu Narlı'dan daha iyi olduğunu ve kedilerime de iyi geldiğini düşünüyorum.

Lokumcukk

Bence balıklı ikisinide kullandık balıklı tüylerine çok iyi geliyor

Deniz1741

Bence kediden kediye değişiyor. Hem yavruluk hemde yaşına girdikten sonra balıklı mamasını denemiştim bize hiç yaramadı. Şimdi bir süre tavukluya döneceğim. Her kedi farklı oluyor mama konusunda.

teddybal

Nd Ocean Kitten çok kaliteli mamadır, verebilirsiniz.

komurlolis

dönüşümlü olarak hem balıklı hem tavuklu mama kullanıyorum farklı protein çeşidi yemiş oluyor

AsumanAtilgan

Tahılsız yavru kedi maması kullanın

bloodyluxury

Merhaba,

Kanımca mama lezzeti kediden kediye göre değişiklik gösteriyor. Dostunuz hangi lezzeti seviyorsa devam edebilirsiniz. Eğer tavuklu seviyor, bir problem gözlemlemiyorsanız devam edin. Yaş mama veriyorsanız örneğin balıklı yaş mamaları tercih edebilirsiniz. Böylelikle farklı lezzetler de tatmış olurlar.