Kedimi Yeni Sahiplendim Cinsi Tekir Gibi Değil!

Anket

tüylü tekir
(23 oy)
tekir değil
(3 oy)
Toplam (26 oy)

Kedimin cinsi ne bilen var mı? tekir de olabilir ancak çok tüylü ama benim kedimin kardeşleri çok tüylü değildi.

12 CEVAP

deniz_berkan

tekir bu . tekirin çok çeşidi var ( tüy açıısından )

tamam saolun

tekir bence ama çok sevimli

Heiter

Türkçe birebir karşılık göremediğim için (Sadece tekir deyip geçiliyor çünkü) İngilizce karşılığı daha açıklayıcı geliyor bana: Domestic longhair (tabby)
Tabi fotoğraf üzerine tahminim bu.

SelinTuksal

bence maine coon

eliflal

kesinlikle tekir ama biraz pofuduk sanırım

Merloli

Ablamın kediside aynı böyle ama tekir ayrıca çok tatlıymış :)

Bu pofuduğun aynısı bizde de var. Veteriner Norwegian Forest demiş eski sahibine.

mehmetkaplan

Üff Ne tüy döker bu

zeynemila

kesinlikle tekir ama biraz vaşağ andırıyor sanki

eltarcin

Tekir.Aynı sizin kediniz gibi bir kedi bir tanıdığımda vardı:)

Zeynooo

Tuylu tekir