Kediler Bulgur Yiyebilir Mi?

Warriorsans

Mamaları bitmek üzere olduğu için marketten çorbalık satılan tavuklardan vs alıp biraz bulgurla pişirsem sorun olur mu? Normalde pirinçle tavuk pişirip veriyordum pirinç kalmamış evde bulgur vardı o yüzden soruyorum. (Bulgur miktarı az tavuk miktarı çok olucak şekilde et suyuyla pişiricem ve piştikten sorna kemik kısımları ayırıcam)

4 CEVAP

Gimlihanim

Mamalarda buğday oluyor. Bulgur da buğdaydan yapıldığına göre yerler. Sebze de ekleyebilirsiniz. Brokoli, havuç, balkabağı, bezelye..

muffinthecat

Ben arada pirinç gibi yağsız ve tuzsuz şekilde veriyorum. Hiçbir sorun yaşamadık. Bulgurları çok iyi pişirdiğiniz sürece sorun olacağınj hiç sanmıyorumm.

gulsump

Sorun olabileceğini sanmıyorum.

NorthNight

Pirince göre biraz daha zor sindirirler, hatta biraz da gaz yapabilir. O yüzden mümkün oldukça az koyun. Onun yerine boncuk makarna vs de kullanabilirsiniz. Ben bi kaç kez makarnayla yaptığımda çok güzel yemişlerdi.