❤️Teşekkürler Petlebi ❤️

BiciriginAnnesi

VET'S PLUS PREMIUM KISIRLAŞTIRILMIŞ KEDİLER İCİN MALT MACUN .

Öncelikle ❤️PETLEBİYE ❤️hem kızım😻 adına hem de kendi 😍 adıma olmak üzere teşekkürlerimizi iletiyoruz.❤️

İlk kez vet's plus markasının malt macununu kullanacağız
İlerleyen günlerde ürünün nasıl etkisi olduğunu ne gibi değişiklikler yaşadığımı konumu güncelleyerek bilgilerimi paylaşacağım.❤️🐾❤️

11 CEVAP

dilanbulent

Bana da yarım saat önce ulaştı hayırlı olsun umarım kedilerimiz severler

Selenay1

Bunu ben de deneyeceğim merak ediyorum içinde kızılcık olduğundan dolayı

gulsump

Umarım güzeldir, deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim :) Miniğe afiyet olsun

selcanz

Merakla bekliyorum deneyiminizi 🐾

selcanz

Merakla bekliyorum deneyiminizi 🐾

BiciriginAnnesi

Güncelleme

Hediyemiz geldi o gün kullandım Maya malt yemeyi hayatta sevmez mecbur patisine sürdüm öyle yedi 2 saat sonra kustu aradan 2 saat sonra yine kustu malt kaynaklı olduğunu düşünmüyorum
2 gün sonra yine verdim tekrar kustu

Ara verdim 1 hafta kadar tekrar verdim yine kustu çünkü sevmiyor zaten veterinerimiz de dışkı yoluyla tüylerini attığını söylemişti ki öyle de Maya çok tüy döken kedi değil en fazla 10 tane falan tüyü dökülür

Malta ara verdim diğer iki kedim için kullanacağım

BiciriginAnnesi

Güncelleme

Bir süre Malta ara vermiştim
Son iki gündür kullanıyoruz

Malt sevmeyen maya gördüğü dakika yanıma koşuyor yemek için can atıyor 😂
Benim bu kızı anlamam zor 🤦🏻‍♀️
Sevmesi benim için çok önemliydi severek yemeye başladı😍 kusma yok +dışkı da ishal değişiklik herhangi bir sorun ile karşılaşmadım

Siparişlerim arasında mutlaka yer vereceğim üründür.

Teşekkürler Petlebi ❤️

BiciriginAnnesi

Dilanbulent

Teşekkür ediyoruz
Sizin de hediyeniz hayırlı olsun umarım kedilerimize iyi gelir

BiciriginAnnesi

Selenay1

Mutlaka deneyin kızılcık her derde devadır kedilerimiz içinde iyi geleceğine eminim

BiciriginAnnesi

gulsump

Teşekkür ederiz
Elbette deneyimlerimi paylaşırım 🤗

BiciriginAnnesi

Selcanz

Mutlaka konumu güncelleyerek bilgilerimi paylaşacağım 🤗