Çok Acillllll Bakar Mısınız?

Merhaba bir kedim var yaklaşık 2 yasinda. Aşıları tam ve kısır. Bazı sabep ve zorunluluklqrdan dolayı sahiplendirmek zorundayım. Ancak yuva bulamıyorum. Tüm esyalariyla birlikte vericem. İlanı mevcut. Daha çok etkileşim alması için buraya da yazdım. Yardımcı olur musunuz? Yer izmir. İsteyen arkadaşınız yakınınız dostunuz vs. Gerçekten çok büyük iyilik yapmış olursunuz.

10 CEVAP

Seydagulec_

Instagramdan facebooktan izmir sahiplendirme sayfalarına atarsanız çok daha hızlı bi şekilde bulabilirsiniz lütfen sokağa atmayın adapte olamaz biraz daha bekleyin umarım birisi çıkar

caitlyn

ilanın linkini atar mısınız

Şeydagulec ilanı olmayan bir yer yok ama bulamadım çok uzun zamandır uğraşıyorum. 2 haftam kaldı

caitlyn

hem kısır hem cins (malesf ilgi çekici bi özellik :( ) hem usluymuş, böyle bi kediye daha kolay yuva çıkar, Insta Twitterdan falan paylaşıp, sayfaları etiketlemeyi denediniz mi? sokağa atmayınn

Caitly cinsi sarman. Maalesef herkes cins aradığı için scotish yazxim daha çok kişi görsün diye
İnanın hee şeyi denedik. Ama sahiplendiremedim. Umarım bundan bi yuva cikar

Caitly cinsi sarman. Maalesef herkes cins aradığı için scotish yazxim daha çok kişi görsün diye
İnanın hee şeyi denedik. Ama sahiplendiremedim. Umarım bundan bi yuva cikar

Caitly cinsi sarman. Maalesef herkes cins aradığı için scotish yazxim daha çok kişi görsün diye
İnanın hee şeyi denedik. Ama sahiplendiremedim. Umarım bundan bi yuva cikar

Caitly cinsi sarman. Maalesef herkes cins aradığı için scotish yazxim daha çok kişi görsün diye
İnanın hee şeyi denedik. Ama sahiplendiremedim. Umarım bundan bi yuva cikar

NorthNight

İnstagrmda kedi bakısı sayfasına yazın genelde çoğu mesaja dönüş yapıyor. Durumunuzu anlatın belki faydası dokunur