Teşekkür Ederim Petlebiii

sahraxfittiko

Selams petlebi hediye olarak malt yollamış vets plusun ama kısır kedi maltı ama kedim daha kısır değil kedim tadını sever mi acaba genelde kısır şeyleri seviyor kokusu zaten normal malt gibi

3 CEVAP

teddybal

Burda görünce merak edip siteden baktım içeriğine, biofeline sterile paste ile aynı idi. Onda da bunda da malt oranı %40, iki markanın da normal malt macunundaki malt oranı ise %55.
Bir kere burda bir soruda görmüştüm, malt olarak sadece Biofeline sterile paste kullanan biri kedisinin tüy yumağına bağlı bağırsak tıkanması yaşadığını yazmıştı, ona sterile paste'lerin bir takviye destek ürünü olduğu, malt olarak yetmemesinin doğal olduğu söylenmişti, bence de bu mantıklı, mesela bunun kızılcıklı olması güzel bir şey kısır kediyi destekler ama malt olarak yetmez ekstra bir malt macun ile desteklemek iyi olur diye düşünüyorum.
Umarım kedinize çok iyi gelir, güzel yorumlarınızı bekliyoruz 🐾

caitlyn

maltlarda kısır fark etmiyor diye biliyorum? ediyorsa bilgilendirebilir mi biri beni

caitlyn

maltlarda kısır fark etmiyor diye biliyorum? ediyorsa bilgilendirebilir mi biri beni