N&D İshal Yapıyor Mu

stellabennett

hiç başka mamadan N&D geçip de ishal ya da daha başka sorunlar yaşayanlar oldu mu

5 CEVAP

Warriorsans

Kısa dönem kullanmıştım bir sorunla karşılaşmamıştık tüy sağlığına iyi gelmişti

bloodyluxury

Merhabalar,

Oğlumuz yavruyken Royal Canin kullanıyorduk, yetişkin olduğunda ND'ye kademeli olarak geçiş yaptık. Bir problem gözlemlemedik. Kediden kediye değişiklik gösterebilecek bir durum, takip edip devam ederse veterinerinize danışmanızda fayda var.

Mirabonibon

Ben kedim ilk eve geldiğinde mama bulamayıp hemen proline almıştım nd de almıştım ama o kargodaydı geldiği gibi direkt mamasını değiştirdim normalde kademeli geçirmelisiniz ama bizimki alışmamıştı ilk mamaya 1,2 gün yedi sadece ve nd en iyi mamadır benim için yok böyle bir şey etkilerini gözlerimle gördüm ama kediden kediye değişiyordur hepsinin bünyesi aynı değil

caitlyn

ben de sorun yaşamadım

Lils

Genel olarak ishal sorunu yaşanmıyor nd'de ama idrar yolu sorunu ile ilgili çok problem var.