Diyet Mama Önerisi

merhabalar kedim için diyet maması arıyorum. (Royal Canin hariç) orijen kadar bütcem . nd vs kalitesindr olabilir teşekkürler

2 CEVAP

Bycndn

Spectrum love grain somonlu mama

caitlyn

orijene bütçem yetse onu denerdim şahsen, onun dışında brit care kullanıyorum ama çoğu kedide sıkıntı çıkarıyor bende de alışana kadar sıkıntı çıkardı ama memnunum şuan diğer iki diyet mamasını da denicem bildiğim kadarıyla üç farklı diyet maması var. bundan sonra sanabelleyi denicem. bozitayı ve nd de denemeyi düşünüyorum, sanabellenin yağ oranı da daha az diye hatırlıyorum. ben de bayadır araştırıyorum. hills öneriyolar ama ben onu denemek istemiyorum açıkcası, veterinerim Unique wheyt balance önermişti ama bazıları içeriğini hiç beğenmiyor, beğenenler de var ben denemeyi düşünmüyorum şuan