Evde Nasil Yaş Mama Yapabilirim ?

Kedime felix in sığır etli yaş mamasını aldim ama sadece jolesini severek yiyor evde olan çiğ etin kokusunu diğer odadan alır. Bende ona evde hazırlamak yas mama yapmak istiyorum önerdiğiniz tarif varmı ? (Kedim 4 aylık )

4 CEVAP

yasement

Bu aylarda cok secici olmuyorlar aslinda. Belki beyaz et seviyordur. Tavuk havuc kabak birlikte haslayabilirsiniz. Patates pirinc bulgur da eklenebilir. Evde yapilan mamalarda kemik veya kilciklardan ayirmak gerekiyor tabi.

Çiğ eti pişmiş etten daha çok seviyor çiğ vermem parazit yapar mi ki

yasement

Parazit olmamasi icin dondurucuda bekletiyorlar bir sure cig eti. Kedilerde cig beslenme veya barf veya raw food diye arastirin isterseniz internette

Tamam tesekkur ederim