Sokaktaki Yavru Kediler

Asil50

Bahçede baktığım 3 aylık civarı 4 yavru kediye kuru mama olarak yetişkin maması versem sizce sıkıntı olurmu. Yavru kedi mamaları daha pahalı ve benim bütçe kısıtlı

3 CEVAP

Seydagulec_

Aç kalmalarındansa verin tabiki, şuan benim de baktigim 5 yavru kedi var 15 kg yetişkin kedi maması almıştım taneleri büyük diye poşetin içinde taşla kırıp veriyorum. Hatta bazen yaş mama ile karıştırıp veriyorum daha güzel yiyorlar 🐾💕

komurlolis

tabi aç kalmalarından iyidir, ben de bazen mecburen evden kısır mama götürüyorum hiç kalmayınca

bende öyle yapıyorum yapısı büyük olduğundan kırıp küçük parçalar halinde veriyorum