Nutri Feline Yaş Mama Almak İsterseniz

Policlal

Merhaba, iyi akşamlar. Kedime nutri feline yaş mamalar almıştım fakat yemiyor. Yediği tek çeşit mama var denesin diye almıştım. Oralı olmadı. Elimde 10 adet var. Tarihleri 2023 ve 2024. Almayı düşünürseniz mesaj atabilirsiniz

5 CEVAP

teddybal

Merhaba, hangi çeşidini satıyorsunuz acaba?

Policlal

3 adet tavuk etli ve hindili. 2 adet tavuk etli ve kuzu etli. 1 adet sığır etli. 1 adet hindili ve tavşan etli. 1 adet ton balıklı ve alabalıklı. 1 adet ton balıklı ve somonlu. 1 adet ton balıklı, tavuk etli ve ciğerli

Nora5

Ne kadara veriyorsunuz tanesini acaba?

Lils

Fiyatını ve nereden sattığınızı öğrenebilir miyim?

Policlal

Hepsini 100 TL'ye vereceğim. Gardropstan satış yapıyorum