Kızım Mama Yemiyor Su İçmiyor

Canimyavrum

Kızım çarşamba günü kısırlaştırma ameliyatı oldu bugün klinikten taburcu oldu fakat hala yiyip içmiyor.normalmi

5 CEVAP

Seydagulec_

Kuru mama vermeyin birkaç gün, sevdiği yaş mamalardan verin. Hala yemezse veterineriniz ile irtibata geçin lütfen, çok geçmiş olsun umarım bir an önce toparlar.

komurlolis

hiç yemediyse kötü bir durum, yemek yiyip toparlaması gerek kendini. tavuk falan haşlayıp verebilirsiniz

Veterinere gitmelisiniz bence hiç mi yemiyor. Ertesi gün toparlıyolar çünkü hiç yemiyorsa problem vardır. Daha fazla gecikmeden mutlaka götürün

Canimyavrum

Klinikte yemiş içmiş ama ewe geldğimizden beri yemedi içmedi hocaya yazdın 3 gün daha tedawisi dewam ediyor yarına kadar yeme içme olmazsa tekrar yatış yaparım dedi.

Canimyavrum

Ewt akşan 19 .00da ewe geldik şu wakte kadar hiç yemedi içmedi ben werdim ama başını çewiriyor .