Yaz Ayları Ve Kediler

sevilay28

Merhaba, sıcaklar arttığından beri sanki biraz halsizleşti. Daha az oyun oynuyor. Fayans üstünde yatmayı tercih ediyor. Sizin de kedileriniz böyle mi?

11 CEVAP

Siyamask

Sürekli fayans üstünde benimki de🥲

Seydagulec_

2 kedim de şuan aynı maalesef çok uyuyorlar eskiden yatağımda uyuyan kedilerim şuan hep soğuk yer arıyorlar

gulsump

Benim kız da normalde benimle uyurdu, şimdi sıcaktan olsa gerek başka yerlerde uyuyor.

Mirabonibon

Evet biz de de aynı durum

OzlemCeylan

Maalesef bizde ayrıldık. Beraber yatıyoruz artık:( Havalar isindiktam sonra istahinda bir problem yok ama gün içinde ve geceleri sürekli parkede ve fayansta yatıyor. Evin bir kaç yerine su koyun bol bol su icirin. Jel buzlar oluyor ince bir beze sarıp kediniz yatarken vücuduna temas etmesin ama arkasında ve göbeğine yakın yere koyun. Gece boyunca serin tutacaktır. Üşütür diye endişe etmeyin. Bir süre sonra iliyacak ama kediniz sicaklamayacaktir. Küçük bir kovaya veya kaba su doldurup suya sevdiği oyuncakları atarak oynayabilirsiniz. Kedilerin ter bezleri partilerinde olduğu için patileri ıslanınca vücudu serinleyecektir.

sevilay28

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim deneyeceğim hemen :)

meov

bizimkinde de hiç hareket yok. sabah akşam malak gibi yatıyor. top atıyorum koşmuyor bile, kafasını çevirip bakıyor.

Warriorsans

Bizimkiler de hareketsizleşmişti ama bu hafta eski hallerine geldiler sürekli oyun istiyorlar oynatıp yoruyorum 10 dk dinlenip tekrar miyav miyav oyuuunn diye bağırıyorlar 😅 maşallah diyeyim 🧿 mermerdr soğuk yerde yatma olayı bizimkilerde de var

MonikaveTori

Halsizleşme durumu yok ancak bizimkilerde serin yerlerde yatmayı tercih ediyorlar. Biraz fazla oyun oynatsam dilleri hemen dışarı çıkıyor😹 Sıcaklardan dolayı az oyun oynatıyorum

NorthNight

Biri duş alsada nemli yere yatsam diye fırsat kolluyor bizimki, daha esintili yerleri seçiyor. Biraz iştahıda azaldı gibi.

Suyunu sık tazeliyorum bazen bir iki küp buz atıyorum veya cam su kabını buzdolabında iyice soğutup suyu öyle koyuyorum epey serin kalıyor.

sevilay28

Benimkinin uyuma saati de gecikmeye başladı herhalde en serin olduğu saatte uyuyor:)