Kedim 7 Gün Yalnız Kalabilir Mi

dogatektas

her şeyini koyup gitcem zaten bi komşumuzda iki günde bi kontrole gelicek kedim 2 yaşında hic bırakmak istemiyorum ama araba sevmiyo ve yol 6 saat yedi gün boyunca sıkılmaması icin ne yapabilirim ve ne nelere dikkat etmem gerekiyor

7 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Komsunuzdan rica edin her gün gelsin.Ancak kediniz onu tanımalı ve sevmeli.Bir arkadaşımin kedisi her gün mamasını vermeye gelen insanlara arslan kesilip , canlarını okumuş.Ben bir iki arkadaşımın kedisi ile ilgilendim.Gunluk ziyaret ediyor, suyunu değiştiriyor, sevip konuşuyordum.Boyle bir çözüm bulun

Superisi814

Dönüşünüzde ise trip atabilir, atmayabilir.Bunu yaşayarak öğrenirsiniz.Basina bir şey gelir gelmez diye kimse garanti veremez.Depresyona girmemesi için konforunu sağlamaya bakın

dogatektas

kendini bi yerlere sıkıstırmasından ve bogazına bi sey takılmasınlar korkuyorum biz yokken daha önce yasamadık ama hic yalnız kalmamıstı bu kadar

dogatektas

kedim taniyo zaten sürekli gelen komsumuz ve kedimin kendini sevdirdigi insanlar sadece ben ve babam yabancı birinin onu sevmesini hic istemez zaten

dogatektas

eski bi telefondan muzik acsam evde ses olması ona iyi gelir mi

Selenay1

Eğer komşunuza güveniyorsanız olur ben daha önce bakmıştım ama her gün gidilmesi gerekiyor bir de zaten o yalnız kaldığı özlediği için kendisini sevdirebilir benim baktığım kedi 3.gün pamuk gibi olmuştu birden kafama falan çıkıyordu ilgi istiyorlar özlüyorlar

NorthNight

Komşunuz geldiğinde biraz oyun oynasın ilgilensin ama her gün gelsin o şekilde daha iyi idare edilir. Ama her ne kadar ilgilensede sıkılıyorlar. 3 gün için evde yoktuk komşumuz her gün uğradı geldiğimizde 1 hafta kucağımdan inmedi, oyuncağı ağzında gezdi.

Müzikten ziyade eğer televizyonunuzun zaman ayarı varsa komşunuz her geldiğinde açıp gitsin bi kaç saat evde hareketlilik var gibi hissediyorlar.