Kedimin Bacağında Tüy Dökülmesi

gurbuzzz

Merhaba kedimin arka bacağında eklem yerinin üzerinde tüy dökülmesi olmuş. Kaşıntı kızarıklık vs yok. Neden olabilir ?

1 CEVAP

Siyamask

Sıcaklardan dolayı tüy dökümü arttı. Gösterdiğiniz alanlarda zaten genelde ince kısa ve seyrek tüyler olabiliyor. Tüy dökülmesiyle birlikte dikkat çekici hale gelmiş olabilir. Bence aşka semptom yoksa endişe edilecek bir durum yok. Tabii gözlemleyin alan büyürse eğer götürmenizi tavsiye ederim.🍀