Yeni Kedi Kumunu Elemek

HopeSouL

Merhaba, özellikle ince taneli kumlarda kendim kumu temizlerken çok toz kalkıyor. Kedim eşelerkende toz olacağı için kendim elemeden kumu koymak içime sinmiyor. Şimdiye kadar 3 kere eledim. Çıkan toz gerçekten fazla. Sizce böyle bi işleme gerek var mı? Yoksa kendimi boşa mı yoruyorum? =)

6 CEVAP

Selenay1

Bunun yerine daha az tozlu bir kuma ya da hiç toz olmayan çam Peletine geçmek daha mantıklı çünkü o toz her türlü çıkıyor

aynnrrr

pelet kullanmak istemiyorsanız bastet premium ve oliva cat de tozsuz

NorthNight

En nihayetinde bu ürünlerin temeli kum yani toz. En tozsuz olanı bile eleyerek illaki toz çıkarır bence. Pelete geçmeyi deneyebilirsiniz. Veya bentonite olivia cat karıştırabilirsiniz, böyle yapanlar genelde tozun epey azaldığını yazmıştı.

Cennet29

Bastet kedi kumu tozmuyor ona geçebilirsiniz. Sandy markanın da tozsuz kumu var.

Gizem8822

Pelete alışabilirse yavrunuz en iyisi pelet. Bentonit kumlar maalesef tozutuyor

Lokumcukk

Bence bunun yerine daha iyi bir kum alın