Kedim Hasta Mı

cnrtunc

Resimdeki gibi kedimin burnunda renk değişimi oldu. Ne olduğunu bilmiyoruz. Sıcaktan olabileceği yazıyordu internette. Bir yere mi çarptı veya bir hastalık belirtisi mi anlamadık. Veteriner hekime göstermedik henüz ama ben merakımdan çatladım. Yardımcı olun lütfen. Belki daha önce başına gelenler vardır… Teşekkür ederim

1 CEVAP

OzlemCeylan

Endişelenecek birşey yok bence. Eğer ki şişlik ve aşırı derecede kızarıklık yoksa içinizi ferah tutun. Benim kedinin burnunun ucu doğuştan siyah ara sıra çok sıcak olduğunda burun kenarları kirmizilasiyor ama bir günde geçiyor. Eğer çarptığını düşünüyorsanızda yine korkmayın her canlı kendini carpabiliyor. Halsiz değilse sizden uxaklasmadiysa problem yok. Burnuna zeytinyağı veya Hindistan cevizi yağı sürebilirsiniz.