Malum Fiyatlardan Sonra Mama Değişimi

Esims

Arkadaşlar malum fiyatlardan sonra artık proplan almakta zorlanır oldum. Oysa ki kızım da çok seviyor ama yapacak birşey yok. Felicia ya geçmeyi düşünüyorum (veya başka mama öneriniz varsa alabilirim) geçişi 1 haftadan uzun mu tutayım? Sonuçta kaliteli bi mamadan orta halli bir mamaya geçeceğiz.

15 CEVAP

martuyl

ben felicia kullandım ama iyi mama diyemem. bonacibodan bi tık iyi ama proplandan kötu. ben olsam geçiş için brit kullannırdım. kalite bakımından proplana yakın fiyat olarak daha uygun. çunku proplandan feliciaya geçişte kediyi fırlatıp 10. kattan atıyormuşsunuz gibi olur :D kademe kademe kaliteyi azaltın hiç degilse. yine de çok duşurmeyin :)

beni de zorladıgı için kaliteli +ucuz karışık veriyorum.

Warriorsans

Felicia denemedim bilmiyorum ama ev kedisinde kullanılabilir bir mama. Önereceğim markalar bozita, sanabelle, exculusion olur bunların da fiyatları ne oldu bilmiyorum ama proplandan daha uygun olduğunu biliyorum. İçerik de çok iyi bence proplandan daha iyi. Daha uygun fiyatlı olarak ben golosi ve obivan selection serisinden memnun kaldım öneririm

Palyaco

Proplan gluten bombası nişasta bombası felicia daha sağlıklı bir mama geçişi 1 haftada bitirin yeterli

caitlyn

bence geçişin en az 1-2 hafta arası sürmesi daha iyi, bazı yerlerde en az 2 hafta dediğini okumuştum geçiş için

Selenay1

Proplan kaliteli değil ki

Selenay1

İçerik olarak hatta pek bir fark yok yani feliciayla proplan arasında

TekirKediMia

Felicia kısır kedi maması kullanmıştık, tüylerine iyi geldi severek de yedi fakat ishal problemi yaşadık. Tester boyunu kullanıp deneyebilirsiniz belki sizin kedinize iyi gelir.

Mia_____

Ben mystic öneriyorum içeriği proplandan daha iyi ve fiyatı makul ben mystic kullanıyorum şuanda

NlgnSvnc

Bugün aynı şeyi yaşadım sipariş vermem gerekiyor karar veremedim geçiş meselesi var bir de Proplan dan felicia ya direk geçecektim yorumlardan dolayı yine kafam karıştı

NlgnSvnc

Bugün aynı şeyi yaşadım sipariş vermem gerekiyor karar veremedim geçiş meselesi var bir de Proplan dan felicia ya direk geçecektim yorumlardan dolayı yine kafam karıştı

Lokumcukk

Ben proplandan feliciaya direk geçiş yaptım kedim ishal oldu severek yedi ama probiyotiğe mama kadar para vermek zorunda kaldım

Deniz1741

Mama geçişlerinde direk geçmeyin. Süreyi en az 2 hafta tutun. Yoksa ishal sorunlarıyla baş başa kalırsınız. Hatta hassas kediler için 2 hafta bile az. Biz mesela 1 ayda anca yeni mamaya geçebiliyoruz.

Duyguu94

Direk geçmemek lazım kesinlikle.Ben direk geçmek zorunda kaldım kısır mamayı direk yedı bi sorun olmadı sağlığında Felicia kısır kullanıyorum kısır mamaya geç geçtiğim için tuvalet sorunu yasamıstı geçince düzeldi

NorthNight

Yaklaşık 2 hafta geçiş yapmadan hiç bir markaya geçmeyin, sonradan sindirim sorunlarıyla uğraşırsınız, kediniz adapte olamaz bi anda değişimce sevmeyebilir. Alıştırmanız lazım.
Bozita, obivan da düşünebilirsiniz. Onlarda Proplan dan daha uygun içerikleride güzel bence.

Soon

Felicia dan sonra Pro Choice kullandık, hem yavru hem de kısırlaştırılmış çeşitlerini daha çok sevdi.