Köpek Sahiplenmek İçin Ne Gerekli?

resit212

kopeğın cinsi fark etmez

6 CEVAP

eren

soru daha açıklarsanız iyi olur bence köpeksahiplendikten sonra neler mi almak lazım aşıları vs vs mı soruyorsunuz?

resit212

hayır bi köpeğim var zaten başka bir köpek daha istiyorum nasıl alabilirim bu siteden?

eren

ücretsiz hayvan sahiplendirme ilanlarının yayınlandığı yuva arayanlar bölümüne girip oradan köpekler kategorisine göz atmalısınız orada ilan sahipleriyle iletişime geçebilirsiniz.

resit212

dunden berı uyeyım ben bı 10 kısıye yakın hem aradım hem mesaj yazdım ama ya acmadılar yada cewap olumsuz oldu

eren

denemeye devam etmek gerekiyor bol şans

resit212

Sagol kardes